Lineļļu izmanto koksnes imprignēšanai, koka izstrādājumu (dārza mēbeles, žogi, koka grīdas, durvis un vārti utt.), konstrukciju (guļbūves) aizsardzībai pret puvi, trupi un citām bioloģiskām sēņu infekcijām, koka virsmu aizsardzībai pret UV starojumu un novecošanu. Lieto arī betona grīdu piesūcināšanai, vienlaicīgi novēršot grīdu putekļošanos un padarot grīdas vizuāli spilgtākas un izturīgākas.

Lejupielādēt instrukciju:

PDF

Sertifikāts

Lietošanas pamācība: Koksnes virsmu attīra, ja ir nepieciešamība, slīpē un dezinficē ar antibakteriālu fungicīda FUNGI sastāvu, uzsmidzinot vai šķidruma uznešanai izmantojot mīkstu otu.Sastāva patēriņš 5-8m2/l. Pēc virsmas nožūšanas ar otu uzstrādā labi samaisītu lineļļu,kas iesūcas koksnes struktūrā, atstājot aiz sevis matētu, sausu virsmu. Telpās irjānodrošina laba gaisa apmaiņa , kas paātrina žūšanas procesu. Pēc 24 stundām uz virsmas uzstrādā lineļļu, ļaujot notikt pilnīgai virsmas piesātināšanai. Lieko lineļļu noslauka un virsmai ļauj žūt, ieteicams pie 15 - 20°C un ēnā.

Sīkāk par lineļļas īpašībām lasāms šeit>>

Lai uzdotu Jūs interesējošos jautājumus par lineļļu, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem, vai nosūtiet savu jautājumu elektroniski!

 

Jaunumi