Dabiska, šķīdinātājus nesaturoša lineļļas beice, paredzēta iekšdarbiem un āra darbiem. Īpaši piemērota guļbūvju, koka fasāžu, dārza mēbeļu, grīdu apstrādei. Lineļļas beice dziļi iesūcas koksnē un izceļ tās struktūru, beicei ir laba nodilumizturība, tā labi pasargā koku no saules UV stariem un ir izteikti ilgizturīga. Ar lineļļas beici piesūcināta koksne ir pasargāta no mitruma iedarbības un bojāšanās. Ar lineļļas beici krāsots koks saglabā dabiskumu un elpo.

Detalizēta instrukcija krāsošanai ar lineļļas beici

Toņu palete

Sertifikāti

Beices uzklāšana: Koksnes virsmai jābūt sausai un attīrītai no netīrumiem. Virsmu piesātina (gruntē) ar Vincents Polyline lineļļu biezā kārtā, kas pirms tam uzkarsēta līdz 70°C uzklājot koka šķiedras virzienā. Pēc 2 stundām lieko neiesūkušos lineļļu noslauka ar lupatu. Ļauj nožūt aptuveni 24 stundas. Lineļļas beici pirms lietošanas labi samaisa. Beici klāj ar otu. Ja netika gruntēts, tad pirmā kārta uzklājama biezākā slānī. Pēc 2,5-4 stundām nesasūkušos beici noslauka ar lupatu, laiks atkarīgs no koksnes tipa un virsmas veida. Beicei jāļauj nožūt, tad krāsošanu atkārto 2-3 reizes (pēc vajadzības, kā iepriekš aprakstīts).Darba virsmas un apkārtējai temperatūrai jābūt vismaz +8 C un gaisa relatīvais mitrums nedrīkst pārsniegt 70%. Patēriņš ir 1 litrs beices uz 10-12 m2 virsmas, atkarība no koksnes tipa un uzsūkšanas spējas.

Sīkāk par lineļļas krāsu un beiču īpašībām lasāms šeit>>

Lai uzdotu Jūs interesējošos jautājumus par lineļļas krāsām, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem, vai nosūtiet savu jautājumu elektroniski!

Jaunumi